Automobilių palydos ir srautų valdymo sistema

arrowVairuotojas iškart nukreipimas į artimiausią laisvą automobilio statymo vietą. Paprastas aikštelės valdymas ir padidėjęs lankytojų saugumo ir lojalumo lygis.

Aukščiausio lygio valdymas lengvai pasiekiamas tiksliai stebint savo automobilių stovėjimo aikštelės užimtumą ultragarsinių, TOF arba magnetinių jutiklių pagalba. Užimtumo informacija surenkama koncentratorių pagalba ir realiu laiku išsiunčiama į programą. Parksol programinė įranga sekundžių tikslumu nukreipia vairuotojus į laisvas automobilių statymo vietas. Ženkliai pagerinamas automobilių stovėjimo aikštelės (ių) valdymas nuolat gaunant išsamią užimtumo lygio analizę pagal nustatytus laikotarpius. Yra galimybė apjungti Parksol su apšvietimo, prieigos kontrolės, mokėjimo ir kitomis sistemomis.

KODĖL
PARKSOL PALYDA

 • Optimizuoja  automobilių stovėjimo aikštelės pajamas (iki 15% pelnas).
 • Aplinkai draugiška ir ventiliacijos kaštus taupanti sistema.
 • Aptinka nelegaliai pastatytus  automobilius – daugiau laisvos vietos tikriems klientams.
 • Skaidriai ir be apgaulių vykdoma  rinkliava už automobilių stovėjimą.
 • Pateikiama visa statistinė informacija naudojama rinkodaroje (mašinų srautai, praleistas laikas ir t.t.).

MŪSŲ VEIKLOS

PRINCIPAI

 • Nuolatinis sistemos vystymas ir naujovių diegimas.
 • Automobilių palydos ir srautų valdymo sistemos patikimumas ir ilgaamžiškumas.
 • Profesionalus kliento apmokymas ir konsultacijos.
 • Aukštos kokybės ir taupiai energiją vartojančių produktų gamyba.
 • Vatotojui draugiškos programinės įrangos užtikrintas veikimas.

Veikimo schema

Kiekvienos stovėjimo vietos užimtumas yra nuolat stebimas ultragarso, TOF ir magnetinių jutiklių pagalba. Ši informacija yra surenkama zonų koncentratorių pagalba ir siunčiama į kompiuterį, kur ParkSol programinė įranga tiksliai nukreipia vairuotojus į laisvas parkavimo vietas. Be to, ji pateikia užimtumo lygio analizę per nurodytą laiką, todėl aikštelės valdytojai gali priimti teisingus ir laiką taupančius sprendimus. Šiandien patogus automobilio statymas tampa norma ir pritraukia daugiau lankytojų.

Aptikimas

ParkSol Sistema gali naudotis įvairių rūšių techniniais sprendimais, priklausomai nuo atskiro projekto ir klientų poreikių. Dažniausiai naudojami vietos užimtumo stebėjimo būdai: ultragarsas, TOF (angl. Time of Flight) arba magnetinio lauko matavimai.

Techninė įranga

ParkSol įrangą sudaro vietos užimtumo jutikliai su skaitmeninio signalo apdorojimu (iki 4.5 metrų aptikimo diapazonas. Nėra jokios kaimyninių prietaisų ar FL lempų įtakos). Sistema turi hierarchinę struktūrą ir tik vieną valdiklį (iki 127 jutiklių per vieną stebėjimo zoną). Su šviesos diodų (angl. Light-Emitting Diod) ekranais komunikuoja per Ethernet. Tokia komunikacija ir struktūra užtikrina stabilų funkcionalumą ir itin ženkliai taupo kaštus. Be to, visi produktai atitinka IP66 apsaugos klasę  ir 3 metų garantiją.

Valdymo sprendimai

ParkSol programinė įranga yra sukurta naudojant naujausias technologijas. Tai reiškia kiekvienos automobilio statymo vietos efektyvų naudojamą  ir spūsčių eliminavimą. Taip pat sistema leidžia optimaliai išnaudoti stovėjimo aikštelių plotą. Galima realiu laiku stebėti stovėjimo aikštelės būseną (užimtumą, temperatūros pokyčius), valdyti stovėjimo vietų būseną (rezervacijos ir pan.). Sistemą galima prisijungti prie kitų valdymo sistemų (užtvarų, apšvietimo, vėdinimo).

 

Specialus scenarijų modelis leidžiantis pagal loginę schemą aktyvuoti/deaktyvuoti įvairius veiksmus.

Minėti scenarijai apdoroja įvykius iš  ParkSol naudodami  loginius elementus su tikslu aktyvuoti priskirtus procesus. Paprastas automobilių srautų sistemos valdymas ir  programavimas su redagavimo funkcija be jokių papildomų išlaidų.

Modelio taikymo pavyzdžiai:

 • Uždaryti/ atidaryti automobilių aikštelės vartus, kai automobilių stovėjimo aikštelė yra užimta/laisva;
 • Apšvietimo valdymas realiu laiku pagal mašinų judėjimą/nejudėjimą;
 • Audio sistemos aktyvavimas reklaminiais tikslais;
 • Įspėjimas apie per ilgai paliktus automobilius el. laišku ir t.t.

Reikia pagerinti parkavimo aikštelės pelningumą?

Susipažinkite su išmania automobilių apmokėjimo sistema.