Parksol automobilių palydos ir srautų valdymo sistema prekybos centre MEGA

Daugiaaukštėje prekybos centro MEGA automobilių stovėjimo aikštelėje yra apie 800 parkavimo vietų. Antrame ir trečiame aukštuose įdiegta Parksol Ultragarsinė automobilių palydos ir srautų valdymo sistema su nuotoline indikacija.

Ultragarsinis jutiklis realiu laiku aptinka ir perduoda Parksol sistemai informaciją apie parkavimo vietų užimtumą. Informacija apie laisvų automobilių stovėjimo vietų skaičių atvaizduojama LED švieslentėse. Parksol valdymo sistema užtikrina efektyviausią automobilių stovėjimo aikštelės naudojimą ir valdymą.

Ketvirtasis automobilių stovėjimo aikštelės aukštas yra ant stogo. Šiame aukšte įdiegta Parksol Automobilių skaičiavimo sistema (eng. Parksol Car Counting System) su indukcinėmis kilpomis, kurios įmontuotos į aikštelės kelio dangą. Sistema skaičiuoja į šį aukštą atvažiuojančius ir išvažiuojančius automobilius. Realiu laiku informacija apie laisvų vietų skaičių matoma LED švieslentėse.

Prekybos centre yra 18 LED švieslenčių, kurios vairuotojams padeda greičiau rasti laisvą stovėjimo vietą ir efektyviai valdo automobilių srautus.

Daugiau Parksol įgyvendintų projektų:
https://parksol.lt/lt/projektai/

Recent Posts

Leave a Comment