img
Solutions

Carwash guidance LT

 

PALYDOS SISTEMA AUTOMOBILIŲ PLOVYKLOMS: KODĖL JUMS TAI SVARBU?

Greitas, operatyvus ir patogus automobilių plovyklos valdymas yra ypač svarbus bet kuriai įmonei, kuri nori padidinti savo pelną, sumažinti laukiančiųjų eilėse praleistą laiką ir užtikrinti saugų bei efektyvų automobilio plovimą. „Parksol“ siūlo unikalų sprendimą – automobilių palydos sistemą, skirtą nukreipti vairuotojus į laisvas plovimo vietas.

Vairuotojas važiuodamas gatve gali iš anksto matyti plovyklos užimtumą ir taip sutaupyti laiko, žinodamas, ar reikės laukti eilėje. Apie užimtumą klientus gali informuoti ir prie gatvės įrengtas kelio ženklas su integruota švieslente, rodančia laisvų vietų skaičių realiu laiku.

„Parksol“ automobilių palydos sprendimas skatina tvaresnį plovyklos ploto eksploatavimą, optimizuoja automobilių eismą laukimo eilėje, kuria teigiamą klientų patirtį ir skatina lojalumą.

PALYDOS SISTEMA AUTOMOBILIŲ PLOVYKLOMS yra puikus sprendimas sumažinti spūstims ir organizuoti sklandų plovyklų darbą atvaizduojant plovimo vietų būseną švieslentėse ir nukreipiant automobilius reikiama kryptimi realiu laiku.

 

KAIP VEIKIA SISTEMA?

“Parksol” automobilių palydos sistema turi kelis sprendimus, kurie padeda efektyviai valdyti Jūsų automobilių plovyklą. Kiekvienoje plovimo vietoje sumontuoti jutikliai aptinka automobilius ir perduoda informaciją esamuoju laiku į LED švieslentes, kurios iš tolo matomos vairuotojams. Pagal tai laukiantieji eilėje gali matyti, kuri plovimo vieta yra laisva, kuri užimta.

Ultragarsinis parkavimo jutiklis populiariausias sprendimas.

Ultragarsinis jutiklis naudoja aukšto dažnio garso bangas, kurių pagalba automobilis aptinkamas stovėjimo vietoje. Tai energiją taupanti technologija, turinti IP66 apsaugos klasę. Ultragarsinis jutiklis yra atsparus ekstremalioms oro sąlygoms (dideliam karščiui ir šalčiui, lietui, sniegui ir t.t.). Jutiklis gali būti tvirtinamas prie lubų, instaliacinio lovelio, ar į kitą reikiamą vietą.

TOF parkavimo jutiklis – atvirai automobilių plovyklos vietai aptikti.

TOF jutiklis lengvai pritaikomas prie bet kokio automobilių plovyklos išplanavimo ar aukščio. Taip pat gali būti naudojamas kelio užtvarui suaktyvinti arba kaip skaičiavimo įrenginys, kuris aptinka netoliese esančius objektus. Dėl IP66 apsaugos klasės jis taip pat yra atsparus įvairioms temperatūroms, o tai užtikrina efektyvų naudojimą bet kuriuo metu.

 

Papildomas funkcionalumas

Norint dar produktyvesnio plovyklos valdymo standartinę sistemą galima papildyti serveriu ir programine įranga, kurios dėka bus galima gauti užimtumo, lankomumo statistiką bei ataskaitas. Turint šią informaciją galima pasiekti dar geresnių apyvartos rezultatų, pritaikant klientams kintančią kainodarą pagal valandas, dienas, lojalumą ir t.t.. Galima integracija su mobiliosiomis programėlėmis, trečių šalių sistemomis.

 

Norite daugiau informacijos? Susisiekite su mumis

 

Support
docxfilePDF